PIJE QË DJEG YNDYRAT DHE LARGON PESHËN E TEPËRT

. Posted in Shendeti.

Pin It

1. Një lugë Cumin i bluar.

2. Një kokërr limoni e prerë në fleta me gjithë lëkurë dhe fara.

3. Çerek luge kanellë + gjysëm luge xhenxhenfil.

I shton të gjitha këto në një gotë të madhe me ujë të vluar më parë dhe pastaj e ëmbëlton me mjalt.

Kjo pihet rreth 20 minuta para ngrënies, dhe shoqërohet me një kokërr mollë ose dardhë, 3 herë në ditë.

Pin It

Të gjitha të drejtat e rezervuara. Burimi Jetes 2007-2021 - Dizajnuar nga: www.burimijetes.com

}); })(jQuery);